7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı
0532 682 78 66 TEKLİF ALIN

Çelik çatı sökümü konusunda her geçen gün daha fazla hizmet gereksinimi ortaya çıkmaktadır. Bir firmadan çelik çatı sökme hizmeti almak istiyorsanız bu hizmette profesyonel olduğundan emin olmanız gerekiyor. İnşaat ve yapı sektörünün her geçen gün gelişme göstermesi ile birlikte çelik çatılar da geniş alanlarda kullanılmaya başlandı denilebilir. Türkiye’nin birçok yerinde kullanılan bu çatılar son derece sağlıklı bir yapıya sahiptir. Ancak zamanla deformasyona uğrayabileceği için çelik çatı sökme işlemi de gerekli bir hale gelmektedir. Hürmetsan firmamız bu çatıların sökme işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamız çelik çatı sökümü işlemlerinde oldukça güvenli işlemler yapmaktadır. Bu işlemler sırasında gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaya da özen gösteriyoruz. Firmamızdan alacağınız çelik çatı sökümü hizmetleri oldukça titiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ancak bu süreçte kişilerin çelik çatıların yapıları hakkında da detaylı olarak bilgi edinmesi gerekiyor. Uzun yıllar kullanılabilen çelik çatılar artık kullanılamaz bir hale gelmiş ise bu süreçte tek yapılması gereken durum bu çatıların yeniden yapılmasıdır.

Bakımdan geçirmenin de mümkün olmaması yenilemeyi gerekli hale getirir. Bu nedenle de söküm işlemlerinde profesyonel bir firma ile çalışmanız gerekir. Çelik çatı sökme işlemlerinde profesyonel olarak hizmetler veren firmamız bu çalışmaları en iyi standartlarda sizlere sunmaktadır. Birçok yapı malzemesine göre daha avantajlı olan bu çatıların söküm işlemlerinde de profesyonel düzeyde hizmet alma gerekliliği vardır. Çünkü bu hizmetler verilirken çevrenin güvenliği ve sağlığı çok iyi derecede düşünülmelidir. Çelik çatıları sökerken her zaman beklentilerin karşılanmasına özen gösteren hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Firmamızdan bu hizmetleri yüksek standartlarda alabilirsiniz.

Çelik Çatı Nedir?

Çelik çatı söküm hizmeti almak isteyen kişilere firmamız oldukça profesyonel düzeyde hizmetler veriyoruz. Bu hizmetleri verirken çevre ve işçi güvenliğinin de mutlaka sağlandığından emin oluyoruz. Çelik çatı işlemlerinde dikkat edilmesi gereken birçok unsur bulunmaktadır. Bu süreçte çelik çatılar hakkında da bilgi edinmeniz gerekir. Çelik çatı özellikleri hakkında şunları söylemek mümkün olabilir:

 • Bu çatıların çok fazla kullanılmalarının en önemli nedeni hafif olmasıdır.
 • Hafif olduklarından doğal afetler sırasında ölümcül bir tehlike ortaya çıkarmazlar.
 • Çelik çatılar fırtına ve şiddetli yağmurlara karşı son derece dayanıklıdır.
 • Diğer çatılarda olduğu gibi bir çökme durumu yaşamaz.
 • Yangına karşı daha sağlıklı çatılardır.
 • Aşırı yüksek ve düşük olan sıcaklıklardan etkilenmeyen çatı türleridir.
 • Diğer çatı sistemlerinden çok daha ekonomik olan çatılardır.
 • Aynı zamanda uzmanlık gerektiren bir iş alanıdır.
 • Söküm işlemlerinde mutlaka profesyonel bir destek alınması gerekir.

Tüm bunların yanında çelik çatıların kullanım alanları da son derece geniştir. Bu çatı sistemlerinin sökülmesi durumlarında firmamız sizlere en iyi çelik çatı söküm hizmetini sunmaktadır. Firmamız uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Kalite standartları yüksek olan hizmetlerimizden yararlanmak çelik çatı sökme işlemlerinin de kusursuz bir şekilde işlemesini sağlar. Çelik çatıları sökerken belirli teknikler uyguluyoruz. Bu süreçte müşterilerimizin memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmaya da özen gösteriyoruz.

Çelik Çatı Sökümü Hangi Alanlarda Yapılır?

Çelik çatı sökme hizmeti veren firmamız bu hizmeti birçok farklı alanda vermektedir. Bu hizmetleri sunarken yüksek bir güvenlik önlemi almaya özen gösteririz. Çelik çatı söküm hizmetinin verildiği alanlar arasında şunları saymak mümkün olabilir:

 • Fabrika ve imalathane çelik çatılarında
 • Hangar ve depo çelik çatılarında
 • Hayvansal barınak ve ahır alanlarında
 • Tarımsal ürünlerin saklanması alanlarında
 • Askeri depo alanlarında
 • Uçak hangarlarında
 • Statlar
 • Atölye ve otomobil tamirhanelerinde

Çelik çatılar yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu alanlarda da firmamız çelik çatı sökme işlemlerini en profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Bizlerle iletişime geçerek en iyi standartlarda çelik çatı söküm hizmetini alabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetlerde en çok dikkat ettiğimiz konu binaların sökümü sırasında çevreye olabildiğinde rahatsızlık hissi vermemektir.

Uzun yıllar paslanmadan sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bu çatılar fabrika yıkımı sırasında ya da çatı yenileme işlemlerinde sökülmesi gerekebilir. Firmamız da bu hizmetleri verirken beklentilerinizin karşılanacağı şekilde sunmaya gayret etmekteyiz. Bu hizmetleri almak isteyen firma sahipleri bizlerle iletişime geçebilirler. Profesyonel ve kontrollü şekilde yaptığımız bu işlemlerde her zaman beklentilerin karşılanmasına büyük bir özen göstermekteyiz.

Profesyonel Çelik Çatı Sökümü

Firmamız profesyonel düzeyde çatı söküm hizmeti vermektedir. Bu süreçte sizlere vereceğimiz bu çatı sökme işlemleri ile kolaylıkla eskiyen çatılardan kurtulmanıza yardımcı oluyoruz. Firmamız bu süreçte son derece titiz bir şekilde çalışmaktadır. Çatı sökümleri her zaman için çatı montaj işinin tam tersidir. Bu nedenle de çatı sökümü sırasında teknik bilgiye hakim olmak da gerekir. Sökümü yapılması düşünülen çatılar için birtakım araç ve gereçlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Çelik taşıyıcı elemanlar, kolon ve cıvatalar gibi birçok yapı elemanının sökülmesi ve çatı panellerinin kaldırılması bu süreçte profesyonel davranmayı gerektirir. Bu nedenle firmamız her zaman profesyonel çelik çatı sökümü hizmeti vermektedir. Belli bir düzen içerisinde gerçekleştirilmesi gereken bu hizmetlerde birçok maliyet de ortaya çıkar.

Profesyonel çelik çatı sökümü hizmetini verirken mutlaka firmamız her türden desteği sizlere vermektedir. Çatı sökümü yapan firmalar arasında oldukça önemli bir yere sahibiz. Profesyonellikten ödün vermeden gerçekleştirilen bu hizmetlerde en iyi desteği sizlere sunuyoruz. Firmamızın çalışanları çatı sökümünde sektörün tüm dinamiklerine hakim kişilerdir. Çatı sökme işinde oldukça profesyonel düzeyde çalışan firmamız beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vermektedir. Bizlerle iletişime geçmeniz halinde sizlere en iyi çatı söküm hizmetlerini sunmaya özen gösteriyoruz.

Çelik Çatı Sökümü Yapan Firmalar

Çelik çatı söküm firmaları bu alanda profesyonel hizmet alabilmeniz için sizlere iyi standartlarda hizmet sunabilirler. Ancak bu firmalar arasında yer alan her çatı firması profesyonel değildir. Bu anlamda kaliteli bir hizmet alabilmek için mutlaka en iyi standartlarda destek almanız gerekir. Çelik çatıların söküm işlemlerinde her zaman en iyi firma ile çalışmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Çünkü bu firmalar işin işleyişine en iyi şekilde hakim olan kişilerdir. Çelik çatı sökümü konusunda Hürmetsan firmamız en iyi standartlarda hizmetler vermektedir.

Beklentilere yanıt veren ve en iyi standartlarda çelik çatı sökümü yapan firmamız bu süreci en kolay şekilde atlatmanıza yardımcı oluyor. Hizmetlerimizi sunarken tüm araç ve ekipmanlar da yine firmamız tarafından sizlere sağlanmaktadır. Kaliteli bir hizmet alabilmek için her anlamda bizlerle çalışabilirsiniz. Çelik çatı sökümü alanında her açıdan profesyonel davranmaktayız.

Çelik çatı sökme işlemlerinde her zaman için beklentilerinize yanıt vermeye çalışıyoruz. Bu anlamda sizlere sunduğumuz bu hizmet kapsamında kalite standartları yüksek bir hizmet alabilmenize olanak tanıyoruz. Uzun yıllardır çelik çatı söküm işlemlerine en profesyonel şekilde gerçekleştiren firmamız kaliteli bir hizmet alabilmeniz de sizlere en iyi desteği sunuyor. Bizlerle çalışarak çelik çatı sökme işlemlerini çok daha iyi koşullarda alabilme şansı bulabilirsiniz.

Çelik Çatı Sökümü Yapan Yerler

Çelik çatı sökümü yapan yerler içerisinde firmamız üstün standartlarda hizmetler sunuyor. Bu alanda her anlamda kaliteli bir hizmet alabilmenizde önemli avantajlar sunuyoruz. Çelik çatı söken firmalar arasında oldukça profesyonel düzeyde sizlere hizmetler sunuyoruz. Montaj işlemlerinin tam tersi olan çelik çatı sökme işleminde de firmamız bu alanda oldukça deneyimli kişiler ile çalışmaktadır. Sektörün tüm dinamiklerine hakim olan personellerimiz sayesinde çelik çatı söküm işlemlerinizi çok daha kusursuz bir şekilde gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz.

Uzun bir süredir bu alanda sizlere en iyi fiyatı vererek kaliteli hizmet alabilmeniz de önemli destekler sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimizin de bizlerden alacağı hizmetlerin profesyonel olmasına dikkat ediyoruz. Çelik çatı sökümü yapan yerler arasında beklentilerinizi en iyi karşılayacak firmayız. Gerek uygun fiyatlarımız gerekse bu işlemin düzenli bir şekilde yapılması oldukça önemli bir konudur. Bizlerle çalışmak alacağınız hizmetlerde kalite bakımından büyük bir önem taşımaktadır.

Kalite beklentisi yüksek olan kişiler çelik çatıların söküm işlemlerinde her zaman bizlerle çalışabilirler. Firmamız bu hizmeti sunarken bir yandan da en iyi desteği almanıza yardımcı olur. Her türden çelik çatı söküm işleminde sizlere kaliteli bir hizmet veren firmamız bu anlamda çatıların söküm güvenliğini de en iyi şekilde sağlamaktadır. Çatı sökümünde profesyonellik en çok üzerinde durduğumuz konular arasında bulunduğundan söküm işlemlerinde her zaman üstün standartlarda hizmetler sunuyoruz. Firmamızın personelleri tamamen deneyimli, eğitimli ve işe hakim kişilerdir. Bu nedenle en ufak bir sorun yaşanmadan bu çatı söküm işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Çelik Çatı Sökümü Nasıl Yapılır?

Çelik çatı sökümü nasıl yapılır sorusu en çok ilgi duyulan konular arasında yer alıyor. Bu çatıların sökülmesi de montajının yapılması kadar titizlik isteyen işlerden biridir. Son derece dikkat gerektiren bu çatı söküm işlemlerinde kişilerin dikkat etmesi gereken unsurlar vardır. Disiplinli bir çalışma ile çelik çatıların sökümü kolaylıkla yapılabilir. Çatı panellerinin kirişlerden sökülmesi, vidaların gevşetilmesi gibi birçok detayı bulunuyor. Bu süreçte sizlere en iyi desteği sunan firmamız kaliteli bir süreç vaat etmektedir. Çelik çatı sökümü nasıl yapılır sorusuna şu şekilde yanıt vermek mümkün olabilir:

 • Çelik çatı sökümünde iş akışının bir sırasını yapmanız gerekir.
 • Sökümü yapılacak işlem için tüm malzemeleri bir liste yapmalısınız.
 • İskele ile bir söküm yapılacak ise mutlaka güvenli bir iskele kurulması sağlanır.
 • Kolon elemanlarının da monte edilmesi sağlanır.
 • Tali- ara bağlantı kirişlerinin de profesyonel ustalar tarafından sökümünün yapılmasına özen gösterilir.

Kolon sökme işlemlerinin tamamı profesyonel bir iş akışı ile gerçekleştirilmek durumundadır. Firmamız bu alanda vinç yardımı ile çelik çatıların kaldırılmasını sağlar. Bu işlemleri yaparken gerekli her türden ekipmanın da sağlandığından emin olmaktayız. Firmamızdan profesyonel düzeyde hizmetler alabilirsiniz. Her anlamda kaliteli bir hizmet sunarak bu süreçte müşterilerimizin bizlerden kaliteli bir hizmet alabilmesine olanak tanımaktayız. Vinç personellerimiz ile diğer tüm personellerimiz bu alanda son derece deneyimli olan kişilerdir.

Çelik Çatı Söküm Fiyatları

Çelik çatı söküm fiyatları konusunda sektördeki en iyi fiyatı sizlere veriyoruz. Bu hizmeti verirken aynı zamanda hizmetlerimizin yüksek standartlarda olmasına özen gösteriyoruz. Verdiğimiz söküm hizmetinde en çok dikkat ettiğimiz konuş verilen hizmetin zorluk derecesine göre fiyat vermektir. Minimum masraf ile gerçekleştirmeye çalıştığımız bu hizmetlerde masraf kalemlerinin de uygun ve eksiksiz hesaplanmasını sağlarız.

Çelik çatı sökme fiyatı konusunda bilgi edinmek isteyen müşterilerimize oldukça detaylı bilgiler veriyoruz. Cıvata, kolon, kiriş, çatı paneli gibi konularda her zaman için detaylı çalışmalar yapıyoruz. Sökümü gerçekleştirecek olan vinçlerimiz de hizmet içi firmamız tarafından hazırlanmaktadır. Gerekli tüm nakliye masrafları da eklenerek sizlere en iyi çelik çatı sökümü fiyatı veriyoruz.

 

Hemen Arayın
WhatsApp