7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı
0532 682 78 66 TEKLİF ALIN

Hurda bakır fiyatları bakımından hurda sektöründe yüksek fiyatlandırılan hurda türleridir. Kızıl bir renge sahip olan ve geniş kullanım alanları ile son derece popüler olan bakır son derece işlevsel bir metaldir. Ancak doğada tükenebilir kaynaklar arasında yer alması bakırı daha da önemli bir hale getirmektedir. Hurda bakır fiyatı da bu bakımdan büyük bir önem taşır. Hurda bakırlarınız varsa bunları firmamıza satabilir ve en iyi standartlarda hizmetleri bizlerden alabilirsiniz. Hürmetsan Hurda firması olarak hurda alanında her anlamda profesyonel bazda hizmetler sunmaktayız.

Hurda bakırı satın alırken en çok dikkat edilen konular kişilere piyasa koşullarına göre en uygun teklifleri vermektir. Bu nedenle de bu alanda sizlere hizmet sunarken mutlaka belirli kriterlere uygun bir şekilde hareket ediyoruz. Hurda bakırlar işlevlerini yitirmiş ürünler olsa da geri dönüşüm ile çok rahat bir şekilde yeniden hayata döndürülebilmektedir. Bu nedenle de firmamız son derece titiz bir şekilde çalışmaktadır.

Bakır hurdaları günümüzde en iyi fiyatlarla satın alınan hurdalardır. Ancak bu hurdaları elinizde biriktirdiyseniz mutlaka profesyonel bir şekilde alım yapacak bir firmaya satmanız en uygun harekettir. Hurdaları satmak istediğinizde tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmak olmalıdır. Bizlere bırakılan hizmet kayıtlarına anında dönerek en yüksek hurda bakır fiyatları üzerinden bu ürünleri satın alıyoruz.

Bakır Hurdası Nedir?

Bakır hurdası nedir sorusu elinde hurda biriktiren hemen herkesin merak ettiği konulardan biridir. Bakırdan üretilen malzemelerin ve eşyaların işlevlerini yitirmesi neticesinde ortaya çıkan kullanılmayan ürünler hurda olarak nitelendirilir. Firmamız bakır hurdası konusunda sektördeki en iyi teklifleri sizlere sunarak kaliteli bir hizmet almanızı sağlarlar. Bakır hurdaları son derece değerli hurdalar olduğu için bu hurdalar konusunda çok titiz bir hizmet sunuyoruz. Firmamız beklentilere yanıt vererek bakır hurdalarını en iyi fiyatlarla sizlerden satın almaya özen gösteriyor. Bakır metalinin özellikleri arasında şunları saymak mümkündür:

 • Kırmızı ve kahverengi görüntüye sahip olan bir metaldir.
 • Bakırın elektrik ve ısıyı iletme özelliği bulunur.
 • Atmosferik ortamlara son derece dayanıklı bir hurda türüdür.
 • Bakırın mukavemeti düşünüldüğünden daha azdır.
 • Aynı zamanda döküm ve kaynak konusunda da yeterli değildir.
 • Soğuk olarak şekillendirilebilir.
 • Soğuk olarak şekillendirilebilmesinin nedeni kübik bir yüzey merkezli kristal yapısı olmasından kaynaklanır.
 • Elektriği en iyi ileten element gümüş ise bakır da gümüşten hemen sonra gelir.
 • Endüstriyel açıdan son derece önemli bir metaldir.
 • Bakırın pirinç ve bronz gibi alaşımların yapılarında yer alabilme kapasitesi vardır.

Tüm bu özellikleri sayesinde bakır hurdası beklenildiğinden çok daha fazla avantajları olan bir metaldir. Bu nedenle de günümüzde birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Hurda bakır alımı konusunda kişiler oldukça titiz davranmalı ve bu metali kesinlikle doğaya serbest bir halde bırakmamalıdır. Hürmetsan Hurda olarak bakır hurdaları ile yakından ilgileniyor ve bu hurdalar için de çok iyi ödemeler yapıyoruz.

Hurda Bakır Çeşitleri

Hurda bakır çeşitleri arasında birçok malzeme vardır. Bu ürünlerin hurda değerinin yüksek olması artık kişilerin evlerinde ya da iş yerlerinde bakır hurdası biriktirmelerini sağlamıştır. Hurda bakır konusunda müşterilerimizin bu hurda türünü iyi tanıması önemlidir. Çünkü rastgele bir firmaya satışını yapmak değerinden daha az kazanç elde etmenize neden olmaktadır. Günümüzde birçok farklı bakır türü bulunur ve her bakır türünün de işlevi farklılık gösterir. Bu nedenle de hurdaya çıkan bir bakır varsa mutlaka türünü de bilmeniz gerekir. Bakır çeşitleri arasında şunlardan bahsetmek mümkün olabilir:

·        Saf Bakır Türleri

Saf bakır türleri %99.3 oranında saf olan metallerdir. Bu ürünler son derece yumuşak ve sünek bir yapıya sahiptir. Genelde saf bakır çeşitlerinin sertlik düzeyini artırmak için başka elementlerin de eklenmesi gerekir. Seyreltilmiş olan bakır türlerine eklenen alaşım türlerinin ve katkı maddelerinin türü de farklılık gösterebilir. Bu bakırlar C10100’den C13000 arasındaki UNS numaraları ile isimlendirilerek ayırt edilir.

·        Oksijensiz Bakır Türleri

Oksijensiz bakır türleri en saf bakır türleri arasındadır. Bunlar genel olarak %99.99 oranında saf metaldirler. Oksijensiz bakır çeşitlerinin uçucu safsızlığı en az düzeydedir. Oksijensiz bakır türleri çok iletken metallerdirler ve birinci sınıf bakır olarak değerlendirilirler. Bu bakır türleri elektrik motorlarındaki bobinler gibi çok yüksek bir ısı gerektiren alanlarda kullanılırlar. Bu nedenle de değerleri son derece yüksektir. Oksijensiz bakır türleri UNS sıralamasında C10100 ile C10200 arasında yer alırlar.

·        Elektrolitik Bakır Türleri

Elektrolitik bakır türleri de bakır çeşitleri arasında önemli bir yere sahiptir. Bu bakır türleri elektroliz kullanılarak rafine bir şekilde üretilen ürünlerdir. Bakır parçaları bir çözelti içerisine yerleştirilir ve sonrasında bu çözeltiye elektrik verilir. Bu şekilde bakırın saflaşması sağlanır. Elektrolitik bakır türleri 50 pp’den daha az olan bir safsızlık oranına sahip bakırlardır. Yüksek bir iletkenlik düzeyi ve sünek bir yapısı vardır. Daha çok kablolar, teller ve sargılar için kullanılırlar. Hem sıcak hem de soğuk olarak işlenebilme özellikleri vardır. Elektrolitik bakır türlerinin UNS numarası ise C11000’dir.

·        Talaşlı İmalat Bakırı

Talaşlı imalat bakırlarının içerisinde tellür ve sülfür bulunur. Bunlar bakırın daha da kolay bir şekilde işlenmesine yardımcı olur. Elementlerin yaklaşık olarak %0,5 kadar eklenir. Talaşlı imalat bakırı elektrik bileşenlerinde, havya uçlarında, torçlarda ve gazaltı kaynak nozullarında kullanılırlar. İçinde sülfür olan bu bakırların UNS numarası C14700’dir. Tellür bulunduranların UNS numarası ise C14500’dır.

Bakır hurdası fiyatları da belirlenirken bu bakır türleri dikkate alınır. Elinizde bulunan bakırların hangi alanda kullanıldığı kadar sadelik oranı da fiyatlandırmalar üzerinde önemli bir farklılık olabilmektedir. Firmamız bakır hurdası satın alırken birçok detayı göz önünde bulundurmaktadır.

Hurda Bakır Alan Yerler

Hurda bakır alımı yapanlar arasında birçok firma bulunur. Firmamız da hurdacılık sektöründe öncü firmalar arasında yer alır. Beklentilerinize en iyi şekilde uyum sağlayan hurdacı firmamız her türden bakır türünde hurdayı en iyi fiyatlarla sizlerden satın alıyor. Hurda bakır alımı konusunda her zaman müşteri memnuniyetine gereken önemi veren bir firmayız. Elinizde bulunan her türden hurda bakır konusunda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi standartlarda hurda bakır hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz.

Hurda bakır firmaları içerisinde yer alan firmamız bizlere bırakılan tüm hizmet kayıtlarına aynı gün içerisinde dönüş sağlar. Böylece hurda bakırlar konusunda en ufak bir sorun yaşanmaz ve sizlere verilen tarihlerde alımı sağlanır. Firmamız yeni nesil teknolojilere uyum sağlayan ve sizlere dünya standartlarında hizmet veren öncü firmalar arasında yer alır. Bu bakımdan da en iyi hurda hizmetlerini daima ilk olarak bizlerden alabilirsiniz.

Firmamız hurda çeşitleri içerisinde en iyi teklifleri bakır hurdaları için de vermektedir. Bakır hurdaları hem iyi fiyata alınan hem de kişilerin elinde en çok bulunan hurdalar arasındadır. Birçok makine ve kablo türünün içerisinde bakırın olması bu hurdaların bol bulunabilmesinde etkilidir. Ancak çok bulunan bir hurda türü de olsa mutlaka bu süreçte iyi fiyata alınan bir hurda olduğunu söylemek mümkündür.

Hurda Bakır Alanlar

Hurda bakır alanlar arasında önemli bir yere sahip olan firmamız bu süreçte müşterilerine en iyi olanakları tanır. Beklentilere yanıt veren bir firma olarak sizlere bu alanda en iyi hurda alım desteğini veriyoruz. Hurda bakır alımında dikkat ettiğimiz birçok önemli unsur bulunuyor. Sizlere kazandırmak bu süreçte en önemli amaçlarımızdan biridir. Hürmetsan Hurda firması olarak özellikle şu hizmetleri ve avantajları da sizlere sunmaya önem veriyoruz:

 • Hurda bakır alımı konusunda aynı gün içerisinde hizmet veririz.
 • Firma araçlarımızı kullandığımız için sizleri araç masrafına sokmayız.
 • Mutlaka tüm bakırlar tartılarak sizlere bir fiyat verilir.
 • Elinde yüksek tonajda bakır hurdası bulunan müşterilerimiz en iyi teklifleri bizlerden alabilirler.
 • Hizmetlerimiz süreklilik arz eder. Sürekli hurda biriktiriyorsanız bizlerle her zaman çalışabilirsiniz.
 • Sektördeki hurda bakır fiyatları anlık bilgilerine göre sizlere hizmet sunarız.
 • Bakır hurdalarını değerinde satın alarak sizlere aynı gün içerisinde de ödeme sunarız.

Tüm bu avantajlarımız sayesinde bakır hurdası alanlar içerisinde oldukça önemli bir firma olarak öne çıkarız. Oldukça geniş skalada sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde firmamız beklentilere en iyi şekilde yanıt verir. Sizlere sunulan bu hizmetlerde son derece titiz davranmaya özen gösteriyoruz.

Hurda Bakır Firmaları

Bakır hurdası alan firmalar içerisinde firmamız sizlere en yüksek teklifleri sunmaktadır. Sizlerle çalışarak elinizde bulunan bakır hurdalarını hem iyi fiyata satabilir hangi bu hurdaların kapladığı alanların boşalmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle endüstriyel kurumlarla ve şirketlerle süreklilik arz eden bir çalışma prensibine sahibiz. Müşterilerimize daima sürekli bir şekilde ve sektör koşullarına en uygun biçimde çalışmak firmamızın üzerinde durduğu önemli konulardan biridir. Bizlerle iletişime geçtiğinizde sizlere kaliteli bir hurda alım desteği sunabiliriz.

Her türlü hurdanın satın alınmasında firmamız aradığınız hizmet standartlarını sizlere en iyi şekilde sunar. Bu süreçte dikkat ettiğimiz birtakım önemli konular bulunur. Bunlardan ilki de hurdalar konusunda daima profesyonel bir şekilde hizmet sunmak ve sizlere sektörün tüm dinamiklerini takip çalışanlarla destek vermektir.

Uzun yıllardır hurda sektöründe bulunuyor olmamız müşteri yelpazemizinde geniş olmasını sağlamıştır. Bulunduğumuz çevrede ve çok daha ilerisinde oldukça yüksek dertler de bir hurda bakır alım hizmeti sunuyoruz. Günlük hurda bakır fiyatları konusunda sizlere en iyi teklifleri sunarak bu hurdaların sizlerden güvenlik koşulları altında alınmasını sağlıyoruz.

En İyi Hurda Bakır Firması

En iyi hurda bakır firması olarak uzun yıllardır sektörde yer ediniyoruz. Bu süreçte dikkat ettiğimiz konu hurdaların titiz bir şekilde satın alınmasını sağlamaktır. Bakır yeraltından çıkarılan ve son derece önemli metaller arasında yer alır. Bu metalin birçok farklı kullanım alanı bulunur. Birçok makina ekipman ve çeşitli kablo türlerinin üretilmesinde bakın önemli bir yeri vardır. Bu nedenle de bakıra olan ihtiyaç her geçen gün biraz daha artış gösteriyor.

Bununla birlikte doğada var olan bakır miktarda her geçen gün biraz daha azalma gösteriyor. Böyle durumlarda elinizde bulunan bakır hurdalarını firmamıza satarak çok daha profesyonel bir şekilde para kazanma imkanı bulabilirsiniz. Elinizde bulunan bakır hurdaların atmak duaya bırakmaktan çok daha önemli bir davranış şeklidir.

Böylelikle hem geri dönüşüme kazandırılan bakır hurdaları ülke ekonomisi açısından büyük bir öneme sahiptir hem de sizlerin para kazanması açısından önemli bir ek gelir şeklidir.En iyi bakır hurda firması olarak sizlere beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet sunuyor ve bu hurdaları olması gereken fiyatlar üzerinden sizlerden satın alıyoruz. Özellikle elinizde biriken yüksek tonajlı bakır hurdaları konusunda aradığınız en iyi desteği sizlere firmamız sunuyor.

Hurda Bakır Fiyatları Ne Kadar?

Hurda bakır fiyatları ne kadar sorusu oldukça merak edilen konulardan biridir. Sürekli olarak elinde bakır biriktiren firmalar bu hurdaları biriktirdikten sonra bizlerle iletişime geçerek elden çıkarabilme imkanı bulabilir. Sektörde önemli bir yere sahip olan firmamız bakır hurdalarının satın alımı konusunda oldukça titiz bir şekilde çalışır.

Her türlü bakır hurdasının alıp hizmetini sizlere en iyi şekilde sunan bir firma olarak kaliteli bir destek sağlıyoruz. Firmamızdan fiyat almak için mutlaka bizlere ulaşmalısınız. Çalışanlarımız elinizde bulunan tüm bakır hurdaları konusunda ortalama bir fiyat bilgisi vermektedir. Ancak net fiyat bilgisini ancak bakır hurdalarının tartılmasından sonra verebilmekteyiz.

Özellikle yüksek tonajlı bakır hurdası biriktirdiyseniz bu konuda çok daha esnek davranabiliyoruz. Bununla birlikte hiçbir şekilde ek bir maliyet çıkarmıyor ve bu hurdalar için belirlediğimiz fiyatları en iyi şekilde sizlere sağlıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek bakır hurdalarını kolaylıkla elden çıkarma imkanı bulabilirsiniz.

Türkiye’de Hurda Bakır Fiyatları

Türkiye’de hurda bakır fiyatları oldukça yüksektir. Geri dönüşüm sektörünün her geçen gün biraz daha gelişme göstermesi ile birlikte bu hurdaların alınmasında da profesyonel bir şekilde hizmet verilmektedir. Firmamız bakır hurdası konusunda son derece titiz davranır ve sizlere bu alanda en profesyonel desteği sunmaya çalışır. Bakır hurdalarının alınmasında daima kaliteli ve profesyonel bir şekilde çalışmaya özen gösteririz. Bizlerle çalışarak bakır hurdalarınızı en iyi standartlarda satabilir ve bu alanda kaliteli bir hizmet alabilme imkanı bulabilirsiniz.

Hizmetlerinde daima müşterilerimizin memnuniyetine büyük bir önem veriyoruz. Bizlerle çalışmak bu süreçte en iyi hizmetlere almanız açısından büyük bir önem taşır. Hurda alım hizmetinde her zaman gereken tüm destekleri sağlamaya özen gösteriyoruz. Gerek araç gerekse personel teminleri her zaman firmamız tarafından sağlanıyor. Aynı gün içerisinde ödeme yapıyor olmamız da sizler için önemli avantajlar arasında yer alıyor. Hurda bakır fiyatı konusunda oldukça titiz çalışarak bu hizmetlerin kusursuz bir şekilde sizlere verilmesine büyük bir önem gösteririz.

En Yüksek Hurda Bakır Fiyatları

En yüksek bakır hurda fiyatları konusunda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sektörde en iyi fiyatları sunan firma olarak hurda bakırları sizlerden aynı gün içerisinde alıyoruz. Eğer saat geç bir vakit ise ertesi gün için sizlere uygun bir zaman veriyoruz. Bu zaman diliminde firmamızın personelleri hurdaları satın almak için bulunduğunuz yere araçlarımızla birlikte geliyor. Hurdaların tartılma işlemlerini tamamladıktan sonra gerekli hesaplamaları yaparak sizlere bir fiyat bilgisi veriyor. Fiyatlarımız da özellikle anlık olarak sektördeki hurda fiyatları üzerinden bir teklif sunuluyor. Çünkü hurda sektöründe fiyatlar sürekli olarak değişim göstermektedir.

Bu nedenle elinizde bulunan hurdaların fiyat bilgisini öğrenmek isterseniz mutlaka bu hurdaların tartılması gerekir.Kilogram değerini bilmediğimiz bir hurda için toplu fiyat bilgisi vermemiz mümkün değildir. Ancak 1 kilogram bakır hurdası ne kadar sorusuna yanıt verebilmekteyiz. Elinizde bulunan toplu bakır hurdalarına teklif verebilmek için mutlaka hurdalarınızın tartılması gerekir.

Firmamız gereken tartım işlemlerini tamamladıktan sonra bu hurdaları sizlerden satın almaktadır. Hurdaların araçlara yüklenmesi işlemleri sırasında da sizleri yormuyoruz. Bakır hurdalarını firma çalışanlarımız araçlarımıza yüklüyor. Böylece hızlı bir şekilde satın alınan hurdalar ödemesi de yapılarak atölyelerimize ulaştırılıyor. Elinizde bulunan bakır hurdalarını satmak ekonomi açısından çok önemli bir işlemdir. Bu nedenle eğer elinizde yüklü miktarda bakır hurdası biriktirdiyseniz 7/24 Hürmetsan Hurda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp