7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı
0532 682 78 66 TEKLİF ALIN

Hurda nikel fiyatları hurda sektöründe yüksek olarak belirtilen fiyatlardır. Gümüş renginde ağır ve sert bir metal olan nikel hurda sektörü açısından son derece önemlidir. Paslanmaz çelik imalatında sıklıkla kullanılan bu metal hurda haline geldiğinde kolaylıkla satışı yapılabilir. Dünyada toplam rezervinin 140 milyon ton olduğu tahmin ediliyor. Bu da bir süre sonra nikel metalinin tükenebileceği anlamına gelir.

Bu nedenle de hurda nikel alımı yapan firmamız hem ülke ekonomisine hem de doğaya karşı büyük bir katkı sağlar. En iyi fiyat tekliflerini sizlere sunarak elinizde bulunan tüm hurda nikel türlerini satın alabiliyor. Bu hurda nikellerin geri dönüşüm sektöründe yeniden hayata döndürülmesi hem doğa hem de insan yaşamı açısından büyük bir önem taşır. Bu nedenle de Hürmetsan Hurda olarak sizlere en iyi hurda nikel fiyatı sunmaya özen gösteriyoruz.

Hurda Nikel Nedir?

Hurda nikel, nikel üretimi sonrasında ortaya çıkan atıklar ya da çeşitli nikel içeren ürünlerin kullanılamaz hale gelmiş durumudur. Nikel son derece sert ve ağır bir metal olduğundan bu metalin kullanım alanları son derece geniştir. Gümüş ile alaşım oluşturularak kullanılan nikel beklediğinizden çok daha iyi standartlardadır. Ev aletleri, ısıtıcılar ve kahve makineleri gibi birçok aracın üretiminde nikelden yararlanılır. Nikel madeninin özellikleri arasında şunlar yer alır:

  • Doğada saf hale bulunmayan bu metal genelde kobalt ile alaşım halinde çıkarılırlar.
  • Nikel yapısal olarak çok sert ve ağır bir metaldir.
  • Nikel demir ve kobalt gibi ferromanyetik özellikleri olan bir metaldir.
  • Ni simgesi ile gösterilen metalin atom numarası da 28’dir.
  • Nikel bazik ve asidik ortamlara karşı dayanımı son derece yüksek bir metaldir.

Özellikle Türkiye’de nikel madeninin olmaması bu metalin ithal edilmesine neden oluyor. Bu da ülke üzerindeki önemli külfetlerden biridir. Eğer elinizde biriken nikel metal hurdası varsa bunları bizlere iyi fiyatlara satabilirsiniz. Güncel hurda nikel fiyatları bakımından her zaman sektörde en iyi teklifleri sizlere sunarız.

Nikel Hurda Kg Kaç Lira?

Elinizde hurda nikel bulunuyor ise bunları bizlere iyi fiyatlardan satabilirsiniz. Özellikle yüksek tonajlı nikel hurdası olduğunda çok daha esnek davranıyoruz. Nikel hurdalarını bulunduğu yerde tartıyor ve aynı gün de sizlere ödeme yapıyoruz. Hürmetsan Hurda firmamız sektörde sizlere en iyi hurda nikel fiyatları verebilecek firmalardandır.

Hemen Arayın
WhatsApp