7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı
0532 682 78 66 TEKLİF ALIN

Kablo hurdası fiyatları firmamızın yüksek olarak değerlendirdiği fiyatlardır. Sektörde birçok hurda firmasının bulunması kablo hurdalarının da değerinin yüksek olmasını sağlar. Kablo çeşitleri oldukça fazla olduğu için bu süreçte fiyatlandırma konusunda net bir bilgi vermek mümkün olmayabilir. Hürmetsan Hurda firması olarak sizlere hurda kablo fiyatları konusunda en iyi teklifleri sunmaktayız. Elinde yüklü miktarda kablo hurdası bulunduran kişiler bizlerle iletişime geçtiklerinde kaliteli bir hizmet alabilme imkanına sahip olabilirler.

Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veren firmamız kablo hurdası konusunda oldukça titiz bir şekilde çalışır. En iyi kablo hurdası alımı hizmetini sizlere sunan firmamız bu süreçte birçok farklı avantajı da beraberinde sunar. Kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak isterseniz kablo hurdası konusunda bizleriher zaman arayabilirsiniz. Uzun yıllardır hurda sektöründe bulunan firmamız sizlere kaliteli bir hizmet sunmakla kalmaz aynı zamanda bu süreçte en iyi desteği almanıza da yardımcı olur.

Kablo hurdası fiyatları konusunda da her zaman müşterilerimizin memnuniyetine büyük bir önem vermekteyiz. Evlerinizde veya iş yerlerinizde biriktirdiğiniz kablo hurdaların satışını firmamıza her zaman yapabilirsiniz.Hurda alımında her zaman profesyonel bir firma olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Hurdacılık sektörünün profesyonel firmalarından biri olarak özellikle kablo hurdaları alırken en iyi fiyatları sizlere sunmaya büyük bir özen göstermekteyiz.

Kablo Hurdası Nedir?

Kablo hurdası nedir sorusu kişilerin en çok ilgi duyduğu konulardan biridir. Telekomünikasyon sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan kablolar zamanla işlevini yitirerek kullanılmaz hale gelebilirler. Yanan ya da montaj sırasında fazlalık olarak bir kenara ayrılan kablolar artık hurda olarak değerlendirilir. Bu kabloları çöpe atmak hem doğaya zarar verir hem de ülke ekonomisi açısından önemli bir zarardır. Böyle durumlarda elinizde biriken hurda kabloları doğaya atarak çevreyi kirletmek yerine firmamıza satabilirsiniz.

Hurda kabloları satmak sizlere birçok açıdan avantaj sağlar. Beklentilere yanıt veren ve her türlü hurda kablo alımında sizlere en iyi desteği sunan firmamız bu kabloların alımı sırasında da gerekli birçok avantajı sunmaktadır. Uzun süredir hurda sektöründe olan firmamız kablo hurdası fiyatları konusunda her zaman beklediğinizden daha da iyi teklifleri sizlere sunmaktadır. Bu süreçte hurdaların mutlaka olması gereken şekillerde alınmasını sağlamaktayız.

Kablo hurdalarını alırken çeşitlerine de önem veriyoruz. Bazen tek tip kablo türü hurda olarak bulunabilir. Ancak karışık hurda kabloları da yine firmamıza iyi fiyatlar üzerinden satabilirsiniz. Firmamız her türden hurda kablo ile yakından ilgilenmektedir. Bu süreçte fiyatlandırma konusunda da en iyi teklifleri vermeye özen göstermekteyiz.

Kablo Hurdası Çeşitleri

Kablo hurda fiyatı hesaplanırken her zaman önem verilen konu kabloların türleridir. Bu kablolar karışık olduklarında mutlaka bir ayrıma tabi tutulurlar. Kablo türleri arasında birçok farklı çeşit vardır. Her bir kablo türünün de kullanım alanı farklılık gösterebilir. En bilinen kablo hurda türleri arasında şunlar yer alır:

·        4/16 Kablosu

Bu kablolar çürümeye ve neme karşı en dayanıklı olan kablolardır. Bu nedenle de yer altındaki tesisatları için oldukça uygundur. Kablo türleri içerisinde en sağlam olanlardan biridir. Bu tarz kabloları satın alırken en iyi hurda kablo fiyatı verilmektedir.

·        4/18 Kablosu

4/18 kabloları bina içindeki tesisatlar için tercih edilen bir kablo türüdür. Bu tarz kablolar haberleşme ses sistemlerinde çok kullanılırlar. Bunların özellikle diafon ve ses sistemlerinde kullanıldıkları bilinmektedir. Alarm sistemlerinde de kullanılan kablolardır. Hurda kablo fiyatları bakımından oldukça iyi değere sahip kablolardır.

·        4/24 Kablosu

Bu kablo türleri uydu girişlerinde çok fazla kullanılırlar. Aynı zamanda bilgisayar girişlerinde ve elektronik eşyalarda tercih edilen kablolardır. Dayanıklılığı yüksek olmakla birlikte en çok karşılaşılan hurda kablolar arasında yer alır.

·        4/30 Kablosu

4/30 kabloları daha çok enstrüman ve kontrol mühendisliğinde kullanılan kablo çeşitleridir. Bunlar bilgisayar ofis makinelerinde tercih edilir. Aynı zamanda bina içinde haberleşme sistemlerinde de ideal olan kablolardır. Güvenlik sistemlerinde de kullanımları son derece yayın olan türlerdir.

·        4/50 Kablosu

Bu kablo türleri endüstri tesislerinde kullanılan kablolardır. Daha çok güç merkezlerinde de kullanılır. Aynı zamanda toprak altında ve kablo kanallarında da kullanıldığı söylenebilir.

·        3/2,5 Kablosu

Bu kablolar yırtılmaya karşı dış kısmında izole bulunan kablolardır. Şebeke ve aydınlatmalarda sıklıkla kullanılır. Aynı zamanda güç dağıtım kablosu olarak da kullanılırlar. Bunların toprak altında ya da kablo kanallarında çok fazla kullanıldığı söylenebilir.

Kabloların üretildiği malzemeler hurda fiyatların belirlenmesinde son derece önemlidir. Bakır hurda kablo fiyatları bu bakımdan oldukça yüksek olarak hesaplanır. Firmamız her anlamda müşterilerine sektördeki en iyi teklifleri vermeye özen gösterir. Bunun yanında sarı kablo hurda fiyatları da merak edilenler arasında yer alır.

Kablo Hurdası Satmanın Avantajları

Kablo hurdası satmanın birçok önemli avantajı bulunur. Elinizde bulunan kabloları firmamıza satmak sizleri birçok yönden kazandırmaktadır. Yalnızca sizlere değil aynı zamanda doğaya Karşı sorumluluklarınızı yerine getirmeniz açısından da önemli bir konudur. Hurda kabloları satmanın en önemli avantajları arasında şunları saymak mümkündür:

 • Hurda kabloların satışını yapmak sizlere maddi anlamda para kazandırır.
 • Hurda kabloları satmak evinizde veya işyerinizde yer kaplayan ve kötü bir görüntü oluşturan bu ürünlerden kurtulmanıza yardımcı olur.
 • Kablolar geri dönüşümde değerlendirilerek yeniden işlevsel hale getirilerek ekonomiye önemli bir katkı sağlanır.
 • Doğanın ve çevrenin kirlenmesi önlenir.

Birçok farklı avantajı elde etmek isterseniz Hürmetsan Hurda firmamızın sizlere sunduğu teklifleri değerlendirebilirsiniz. Hurda olarak sizlere en iyi hurda alım desteğini sağlıyoruz. Bu süreçte dikkat ettiğimiz en önemli konu müşterilerimizin memnuniyetidir. Kaliteli ve profesyonel bir şekilde hurda hizmeti almak isteyen müşterilerimiz bizlerle iletişime geçtiklerinde onlara en iyi hurda desteğini sağlamaya özen gösteriyoruz. Böylelikle çevrenizde kötü bir görüntü oluşturan hurda kablolardan kurtula biliyorsunuz. Kablo hurda fiyatı bakımından sektördeki en iyi firmalardan biriyiz.

Kablo Hurdası Alan Yerler

Kablo hurdası alan yerler arasında firmamız çok geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir. Referanslarımızı son derece sağlam olması bu süreçte en çok tercih edilen firma olmamızı sağlamıştır. Sizlere sunduğumuz kablo hurdası alımı hizmetlerinde her zaman profesyonel bir şekilde sizlere destek sunmaya özen gösteriyoruz. Kalite standartları yüksek olan hizmetlerimiz sayesinde kablo hurdası alımında en iyi şekilde bizlerden destek alabilme imkânına sahip olabiliyorsunuz.

Kablo hurdası alımı hizmetlerinde profesyonellik en çok dikkat ettiğimiz konulardan biridir. Bizlerle iletişime geçerek kablo hurdası alımı desteğimizden yararlanabilirsiniz. Bu süreçte müşterilerimize birçok önemli hizmet desteğini sağlıyoruz. Her şeyden önemlisi bu alanda sektörün ortalama fiyatlarının üzerinde bir fiyat teklifi sunmaya özen gösteriyoruz. Güncel hurda kablo fiyatları konusunda bizlerden bilgi alabileceğiniz gibi direkt olarak hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Yüksek bir deneyime sahip olan firmamız bu alandaki en yetenekli ve bilgili kişilerle çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem veren firmamız her anlamda kaliteli hizmet almanıza yardımcı oluyor. Kablo hurdası fiyatları konusunda firmamız sizlere beklentilerinizin ötesinde bir teklif sunarak bu hizmeti en iyi standartlarda vermeye çalışır.

Kablo Hurdası Alan Firmalar

Kablo hurdası alan firmalar içerisinden seçim yaparken mutlaka belirli kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Sizlere belli konularda en iyi avantajları sunması büyük bir önem taşır. Bu süreçte her zaman kurumsal bir hurda firması tercih etmeniz gerekiyor. Hurda kablo firması seçerken şu kriterleri göz önünde bulundurmalısınız:

 • Güvenilir olmasına özen göstermelisiniz.
 • Tartarak fiyat vermesi son derece önemlidir.
 • Hurdaların belirtilen tarihlerde alınması önemlidir.
 • Hurdaları sizlerden sektör fiyatlarına uygun olarak alması gerekir.

Tüm bu detayları değerlendirerek hurda firması seçmek her bakımdan önem taşır. Bu şekilde elinizdeki hurda kabloları en iyi fiyatlara satabilme imkanı elde edebilirsiniz. Hurda kablo fiyatları konusunda firmalar sizlere birden farklı fiyat teklifinde bulunabilirler.

En İyi Kablo Hurdası Firması

En iyi kablo hurdası firması olarak sizlere beklentilerinizin üzerinde teklifler sunarız. Bu hurdaları satın almak için en çok dikkat ettiğimiz konu hurdaları daima değerinde satın almaktır. Bunların yanında müşterilerimize birtakım konularda da avantajlar sunarız. Firmamızın çalışma şekli şu şekildedir:

 • Hurda firmamızı aradığınızda en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlarız.
 • Hurdaları sizlere belirttiğimiz tarih ve saatte alırız.
 • Hurdaları her zaman sektördeki fiyatların daha da üzerinde almaya özen gösteririz.
 • Müşterilerimizin de kazanmasına imkan sağlarız.
 • Araç problemi ortaya çıkarmadan kendi servislerimiz ile hurdaları alırız.
 • Hurdaları satın alırken deneyimli çalışanlarımızı yönlendiriyoruz.
 • Hurda alım hizmetinde daima yeni nesil yöntemlere başvuruyoruz.

Tüm bu avantajlarımız sayesinde her geçen gün birçok kişiye en yüksek fiyatlar üzerinde kablo hurda alım hizmeti veriyoruz. 1 kg bakır kablo hurda kaç TL diye merak ediyorsanız bu bilgi için firmamızı arayabilirsiniz. Sizlere her zaman güncel fiyat bilgisi verebilen bir firmayız.

Güncel Kablo Hurdası Fiyatları

Güncel kablo hurdası fiyatları müşterilerimizin kabloları satmadan önce mutlaka bilmeleri gereken konulardan biridir. Elinizde bulunan güncel kablo hurdalarını mutlaka profesyonel bir şekilde sizlerden alacak olan firmamıza satmanız önemlidir. Çünkü bu süreçte sizlere kablo hurdası fiyatları konusunda en iyi teklifleri sunmaya özen gösteriyoruz.

Fiyatların sürekli olarak değişme gösterdiği sektörümüzde hurda kablo fiyatlarının da değiştiğini bilmeniz gerekir. Bu nedenle kabloların fiyatları konusunda yalnızca hurda kablo fiyatı anlık olarak verilebilmektedir. Bu da elinizdeki hurdalar için toplu bir fiyatı ezbere verememe anlamına gelmektedir.

Hurda kabloları satın alırken her zaman birçok konuda titiz davranıyoruz. Hem fiyatları bakımından hem de araç temini konusunda müşterilerimize en iyi destekleri sunuyoruz. Firmamız bu alanda son derece başarılı bir firmadır. Bu nedenle de bizlerden hizmet alırken her zaman en iyi ve yüksek fiyatları alacağınızdan emin olabilirsiniz. Hurda kablo fiyatları konusunda sektördeki en iyi firmayız.

Kablo Hurdası Ne Kadar?

Kablo hurdası ne kadar sorusu genellikle müşterilerimizin en çok merak ettiği konulardan biridir. Elinizde bulunan kablolar için toplu olarak telefon üzerinden fiyat bilgisi vermemiz mümkün olmaz. Çünkü hem kabloların türleri hem de miktarının kilogram olarak hesaplanması oldukça önemlidir.Ancak bizleri aradığınızda sizlere anlık olarak kilogram fiyatının ne kadar olduğu bilgisini verebiliriz. Uzun bir süredir sektörde bulunan firmamız kablo hurdası konusunda oldukça teknik bir şekilde çalışmaktadır.

Kaliteli ve hızlı bir şekilde verdiğimiz bu hizmetlerde oldukça iyi standartlarda hizmetler vermeye özen gösteriyoruz. Kablo hurdası fiyatları konusunda da beklentilerinizin çok daha üzerinde fiyat teklifleri sunarak bu hurdaların sizlerden alınmasını sağlıyoruz. Eğer elinizde yüksek tonajda biriken kablo hurdaları varsa bunları ucuz fiyata satmak yerine firmamıza yüksek fiyatlarla satabilirsiniz. Hurda kabloları firmamıza satmak hem para kazanmanızı hem de ülke ekonomisine çok ciddi katkılarda bulunmanızı olanak tanır.

Her bakımdan faydalı bir iş yapan hürmet sahurda firmamız toplumsal kalkınma da çok önemli bir yere sahiptir. Hurdacılık sektörü ekonomiye en önemli katkıları sağlayan sektörlerden biri olmakla birlikte kişilerin para kazanmasında da en iyi sektör olarak öne çıkmaktadır.

Kablo Hurda Fiyatı

Evinizde yada işyerinizde biriktirmiş olduğunuz kablo hurdaları en iyi fiyatlarla bizlere satabilirsiniz. Özellikle işyerlerinde üretim artıkları olarak biriken kablolar çok ciddi bir sıkıntı haline gelebilir. Biriken ve çöpe atılması da zor olan bu kabloları firmamızın personelleri bulunduğu yere gelerek sizlerden en iyi standartlarda satın almaya özen gösteriyor.

Verdiğimiz fiyatlar günlük kablo hurdası fiyatı üzerinden hesaplanıyor. Bununla birlikte yüksek tonajlı kablo alımlarında her zaman daha iyi fiyatlar vermeye özen gösteriyoruz. Bizlerle çalışarak hem elinizdeki kabloların görüntüsünden kurtulabilir hem de bu kablolar üzerinden çok iyi standartlarda para kazanma imkanı bulabilirsiniz.

Kabloları satışını yapan kişiler bizlerle iletişime geçtiklerinde hurda kablo fiyatları konusunda kilogram değerini öğrenebilir ve ortalama olarak elindeki burada kabloları ne kadara satacağının da bilgisini ulaşabilir. Ancak bu süreçte en kesin fiyat bilgisini kablo hurdaları taktıktan sonra sizlere söylüyoruz.

Kablo Hurdası Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Hurda kablo fiyatları birçok belirli unsura göre belirlenmektedir. Belirleme sırasında en çok göz önünde bulundurulan konu hurdaların türüdür. Bakır kablo hurdası veya yanık kablo hurda gibi birçok farklı çeşitte hurda türü bulunmaktadır. Bu nedenle fiyatlandırma yapılırken ilk olarak hurdaların tartılma işleminin yapılması gerekir. Tartılma işlemi yapılmadan sizlere ezbere bir fiyat vermek mağduru olmanıza neden olabilir.

Böyle durumlarda mutlaka firmamız kendi araçlarını ve tartı araçlarını göndererek hurdaların bulunduğu yerde tartışılmasını sağlar. Bununla birlikte aynı gün içerisinde de sizlere bir fiyat teklifi vererek bu hurdaların alınmasını sağlarız. Hurdaların kilogram değeri fiyatlandırmada son derece önemlidir.

Günümüzde hurdacılık sektörü son derece dinamik bir yapıya sahip olduğu için sürekli olarak kablo hurda fiyatları değişmektedir. Bu nedenle müşterilerimize her zaman güncel fiyat tarifesi üzerinden hizmet veririz. Bizlere 7/24 ulaşabilir ve her türden kablo hurdanın fiyatını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Firmamız sektörde en tanınmış ve profesyonel hizmet veren hurda firmalarından biridir.

Kablo Hurdası Nasıl Alınır?

Kişiler evlerinde veya iş yerlerinde bulunan kablo hurdaları nasıl satacaklarını veya elden nasıl çıkaracaklarını bilemeye bilirler. Böyle durumlarda firmamız en profesyonel çalışanlarını göndererek kablo hurdaları kolaylıkla sizlerden alma işlemini gerçekleştiriyor. Kablo hurdası fiyatı konusunda sektörün öncü firmalarından biri olarak Hürmetsan Hurda firmamız sizlerden bu hurdaları kolaylıkla satın alıyor. Kablo hurdası nasıl alınır sorusuna şu şekilde yanıt vermemiz mümkündür:

 • İlk olarak bizlere ulaşarak elinizdeki kablo hurdaları hakkında bilgi vermeniz gerekir.
 • Bu kablo hurdaların bulunduğu yerin adresine vermelisiniz.
 • Gereken durumlarda WhatsApp’tan konum paylaşabilirsiniz.
 • Firmamız bırakılan hizmet kayıtlarına aynı gün içerisinde dönmektedir.
 • Belirtilen saat ve tarihlerde firmamızın çalışanları firma araçlarımızla hurdaların bulunduğu adrese gelir.
 • Tüm hurdalar aynı gün içerisinde tartılır ve sizlere fiyat teklifi sunulur.
 • Kabul ettiğiniz takdirde hurdaları bulunduğu yerden satın alır ve aynı gün ve yerinde sizlere güncel fiyat üzerinden ödemeler yapılır.

Hurda hizmetleri konusunda ödemelerimiz e her zaman için güncel fiyatlar üzerinden yaparız. Bu bakımdan hurda kablo fiyatları firmamızın oldukça titiz bir şekilde hesapladığı fiyatlardır.

 

 

Hemen Arayın
WhatsApp